ICOM—VLAANDEREN

contact

Raad van Bestuur

De Raad van Bestuur bestuurt icom-vlaanderen in opdracht van de Algemene Vergadering. Hij stippelt het beleid uit en bepaalt de middelen die nodig zijn om dit beleid te realiseren. Hij aanvaardt nieuwe leden, werft personeelsleden aan, vaardigt huishoudelijke reglementen uit, beslist over het oprichten van commissies, werkgroepen, secties of andere vormen van werkverdeling, onderzoek of werking door de leden van icom-vlaanderen. De Raad kiest onder zijn leden een voorzitter, een ondervoorzitter, een secretaris en een penningmeester. Zij vormen samen het Dagelijks Bestuur.

Leden
Raad van Bestuur

Sergio Servellón
Voorzitter
sergio@icom-vlaanderen.be
FeliXart Museum, Drogenbos

Leen Heyvaert
Ondervoorzitter
leen.heyvaert@lokeren.be
Stedelijk Museum Lokeren, Lokeren

Jan(us) Boudewijns
Secretaris
janus@icom-vlaanderen.be
Museum Dhondt-Dhaenens, Deurle

Frédéric Jonckheere
Penningmeester
frederic.jonckheere@kmska.be
KMSKA – Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, Antwerpen

Etienne Boumans
bestuurslid
etienne.boumans@live.be
ComColl – International Committee for Collecting

Vanessa Braekeveld
bestuurlisd
vanessa.braekeveld@kbr.be
Koninklijke Bibliotheek van België

Griet Claerhout
bestuurlisd
margaretclaerhout@gmail.com
Musea en Erfgoed, Antwerpen

Klara Herremans
bestuurslid
k.herremans@kmkg-mrah.be
KMKG – Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis, Brussel

Bart Stroobants
bestuurslid
bart.stroobants@mechelen.be
Stedelijke Musea Mechelen, Mechelen

Esther Thys
bestuurslid
esther.thys@limburg.be
Gallo-Romeins Museum, Tongeren

Kristel Van Audenaeren
Bestuurslid
kristel.van.audenaeren@brugge.be
Stad Brugge – Bruggemuseum, Brugge

Francis Van Noten
ere-voorzitter
francis@icom-vlaanderen.be
ex-Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis, Brussel

Peter Van der Plaetsen
Bestuurslid
peter.van.der.plaetsen@oost-vlaanderen.be
Provinciaal Archeologisch Museum, Velzeke

Isabel Vanderstappen
Bestuurslid
isabel@erfgoedsitetienen.be
Ergoedsite Tienen, Tienen

Sofie Wilder
Bestuurslid
sofie.wilder@turnhout.be
Tram 41, Turnhout